Përfundon numërimi për kandidatët në Poliçan, sa vota kanë marrë Klosi e Alizoti (Renditja e kandidatëve të PS dhe PD)

kuti-votimi-shqiperi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka përfunduar numërimi për kandidatët në Poliçan, ndërsa sipas të dhënave të publikuara nga KQZ shihet se kandidati i PS-së Blendi Klosi ka arritur të sigurojë 1833.

Ndërsa kandidati për deputet i Partisë Demokratike Tomor Alizoti ka arritur të sigurojë 273 vota.  Ndërkohë kandidati i LSI-së në Berat, Lefter Maliqi ka arritur të marrë 5 vota.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë