Home SHQIPERIA “Përgjaket” Durrësi, një i plagosur rëndë me armë të ftohtë, arrestohet autori i ngjarjes (VIDEO)

“Përgjaket” Durrësi, një i plagosur rëndë me armë të ftohtë, arrestohet autori i ngjarjes (VIDEO)

0
“Përgjaket” Durrësi, një i plagosur rëndë me armë të ftohtë, arrestohet autori i ngjarjes (VIDEO)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër.1 të qytetit të Durrësit. Sipas informacioneve të siguruara nga Fax News, një person ka mbetur i plagosur me armë të ftohtë. Raportohet se gjendja e tij është e rëndë ndërsa në vendngjarje është paraqitur urgjenca për të bërë transportimin e të lënduarit në spitalin rajonal. I lënduari është plagosur në kokë dhe në këmbë me një thikë.

Policia ka rrethuar zonën dhe po bën mbikëqyrjen e provave për të shpjeguar ngjarjen e rëndë. Ndërkohë që sipas informacioneve të përditësuara, autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar nga forcat e rendit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë