Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë-Shëngjin, ku një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur, si shkak i humbjes së kontrollit nga drejtuesi i mjetit. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb