Përgjakja e Deçanit: kush qëlloi dhe pse?

1637997433_4680939219E548B7A26737ACCCAF65E6.jpeg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ende asnjë e dhënë mbi njeriun që shkaktoi një tragjedi mbrëmjen e së premtes në Gllogjan të Deçanit. Thuhet se ka qenë një person i maskuar ai që ka qëlluar drejt një autobusi me nxënës, 10 të tillë brenda, duke u marrë jetën dy prej tyre dhe shoferit. Konkretisht, nxënëzve Ledion Hamzajt, 16 vjeç dhe […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë