Përjashtimi nga partia, Edmond Spaho: Mund të më shkarkojë vetëm nëse do isha anëtar i shoqatës së Bashës me Bardhin

spaho.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Edmond Spaho, ish-nënkryetar i Partisë Demokratike, ka reaguar për A2 CNN pas vendimit të marrë nga kryesia e partisë për përjashtimin e tij nga partia.

“Lulzim Brava mund të më shkarkojë, nëse do të isha anëtar, vetëm nga shoqata e tij me Gaz Bardhin. E ashtuquajtura kryesi e zgjedhur në kundërshtim me statutin dhe e shkarkuar nga Kuvendi i 11 dhjetorit nuk merr dot asnjë vendim për mua dhe këdo”, tha Spaho në një komunikim me gazetaren e A2 CNN, Arestina Skënderi.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë