Një aksident fatmirësisht pa dëme në njerëz është regjistruar paraditen e së martës në rrugën Transballkanike të Vlorës.

 

Sipas uniformave blu një automjet është përmbysur në rrugë pasi drejtuesi ka humbur kontrollin.

 

Policia e qytetit bregdetar ben te ditur se në makinë kanë qenë dy persona.

 

Ata janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Vlorës dhe ndodhen nën kujdesin e mjekeve.