Një aksident i frikshëm rrugor u shënua mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Shkodër.

 

Një automjet tip “Peugeot” me të cilin udhëtonin, tre pjestarë të së njëjtës familje, babai me dy djemtë e tij, doli nga rruga dhe u përmbys në afërsi të fshatit Balldre.

 

Si pasojë e përplasjes, u plagos lehtë vetëm drejtuesi i makinës ndërsa dy personat e tjerë fatmirësisht nuk pësuan lëndime.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re