Moti i keq në Vlorë ka sjellë ndërprerjen e takimit ndërmjet Flamurtarit dhe Teutës.

Ndërprerja e ndeshjes u bë në minutën e pestë, me arbitrin e takimit, i cili dërgoi dy ekipet në dhomat e zhveshjes, pasi ishte e pamundur të zhvillohej ndeshja në ato kushte.

Flamurtari-Teuta është e vlefshme për javën e 17 të Superligës.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re