Shqipëria u përfshi nga moti i keq këtë të diel, me stuhi dhe reshje që kanë qenë prezente thuajse në mbarë territorin e vendit.

Përmbytje të mëdha kanë ndodhur edhe në Elbasan.

Siç shikohet edhe në këto pamje, përroi i Zaranikës ka pasur prurje të jashtëzakonshme.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5E1wFBF5Riw?feature=oembed]

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re