Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Lacc, në afërsi të fshatit Rrilë.

 

Mësohet se janë përplasur 3 automjete dhe sipas burimeve janë plagosur një grua dhe një fëmijë. Ata janë dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re