Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Lumalas, ku janë përplasur 2 mjete.

Një X6 është përplasur me një taxi për pasojë i ka ikur njëra gome dhe ka ikur zvarë për gati 1 km duke përfunduar në kanal.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme të shumta materiale. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re