Skip to content

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, shoferja përfundon në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur në rrugën dytësore Aramaras- Fushë Krujë, ku makina me drejtuese shtetasen V. D., është përplasur me automjetin me drejtuese shtetasen E. S.

Si pasojë ka mbetur e plagosur shtetasja me iniciale V.D e cila është dërguar në spital ku ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Plotë:

Krujë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:20, në rrugën dytësore Aramaras- Fushë Krujë, një automjet me drejtuese shtetasen V. D., është përplasur me automjetin me drejtuese shtetasen E. S.

Si pasojë e përplasjes është lënduar shtetësja V. D., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë