Skip to content

Përplasen dy makina në Tiranë/ Plagoset një prej shoferëve

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy makina janë përplasur sot rreth orës 13:05, në afërsi të TEG-ut.

 

Policia bën me dije se si pasojë e aksidentit është leëduar një nga drejtuesit e mjeteve, i cili ka përfunduar ne spital.

 

“Më datë 19.04.2022, rreth orës 13:05, në afërsi të TEG-ut, janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin A. T., me mjetin me drejtues shtetasin M. S.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi M. S., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë