Skip to content

Përplasen dy mjete në afërsi të TEG-ut, një prej drejtuesve dërgohet me urgjencë drejt spitalit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur në afërsi të TEG-ut në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 13:05, në afërsi të TEG-ut, janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin A. T., me mjetin me drejtues shtetasin M. S.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi M. S., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikur për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë