Një aksident ka ndodhur sot në Kuçovë ku janë përplasur dy automjete. Për pasojë njëra prej tyre ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Sipas burimeve në aksident janë përfshirë makinat “Golf” me targë AB 721 AP dhe “Seat Ibiza” me targë AA 466 GC.

Nga ky aksident nuk raportohet për të lënduar. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re