Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Cërrik-Belsh. Mësohet se janë përplasur dy automjete kokë më kokë.

Fatmirësisht nuk raportohet për njerëz të lënduar rëndë. Ndërkohë ambulanca dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re