Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 22:30, në lagjen nr.16 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin G. M., 26 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin A. C, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.