Një áksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës pasditen e sotme. Tre automjete janë pérplasur dhe për pasojë është lénduar një person. Nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Në pamjet e siguruara nga Faxweb.al duket se është bllókuar e gjithë autostrada dhe ka radhë të gjatë makinash. Ndërkohë, në vendngjarje ka mbërritur pólicia për të zbardhur rrethanat e áksidentit.

/faxweb