Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Mësohet se janë përplasur dy mjete, një autoveturë dhe një furgon me turistë polakë.

Si pasojë e përplasjes, mjetet kanë dalë nga rruga dhe kanë goditur një bari të zonës, që ndodhej në anë të rrugës. Bariu ka humbur jetën në vend.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje, ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re