Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

TIRANË– Një 64-vjeçar nga Tirana duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur një të mitur.

Policia bën me dije se autori i dyshuar është laguar nga vendngjarja, por aventura e tij përfundoi shumë shpejt pasi përfundoi në pranga.

12-vjeçari i plagosur u transportua në spital dhe po mbahet nën kujdesin e mjekëve/n.m.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re