Nuk kam lënë datë por e kam në plan për të merrem me leximin e mujit dhe të halilit jo me temën e kullës së PD pasi kjo u bë si legjendë kreshnikësh pasi ne nuk merremi me përballjen e tyre, kjo është një marrësi qesharake. Por është edhe pak si ajo shprehja që ca të kërkosh do gjesh, i shkoi jeta duke kërcënuar dhe duke luftuar kryeminsitrinë dhe tani duan të marrin PD, keqardhje e madhe. Propabilitetin e marrjes së asaj kalaje janë shumë të mëdha sepse këtu, dmth me pak fjalë përgatituni për estradë.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re