Kreu i PD-së, Lulzim Basha pritet të nisë një tur në bazë duke zhvilluar takime me strukturat.

Ditën e sotme kryedemokrati pritet të shkojë në Dibër për t’u takuar me demokratët.

Ditët e fundit kryedemokrati është takuar me krerët e degëve të PD-së dhe në ditët në vijim pritet të takohe edhe me strukturat në rrethe.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re