Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e kesaj te diele ne aksin rrugor Fier- Patos , ne vendin e quajtur “ Kthesa e Patosit” .

 

Nje automjet tip “ Benz” dhe nje automjet tip “ Ford” jane perplasur duke shkaktuar jo vetem deme materiale ,por sipas informacioneve paraprake edhe disa te lenduar.

 

Ne vendngjarje kane mberritur menjehere policia dhe tre ambulanca te cilat kane transportuar me urgjence te lenduarit drejt spitalit rajonal te Fierit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re