Nese do e pini 5 nete rresht kete pije do shihni rezultat ne pjesen abdominale.

Perberesit per kete pije:
1 kastravec
1 luge mjalte
1 luge me xhel aloe vera

1 luge me leng limoni
1 luge me ginger te grire ginger
1 tufe me majdanoz

Gjysme gote me uje

Pergatitja:
Miksojeni te gjithe perberesit dhe pijeni kete leng cdo nate perpara se te flini gjume.

Por kjo pije nuk eshte gjithcka, ju duhet te ushqeheni shendetshem, te mos evitoni mengjesin, te flini mire, te sterviteni cdo dite dhe te pini te pakten 8 gota me uje.

/shkollaeshendetit.com

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png