Plagoset 23-vjeçari në Durrës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nje plagosje me arme zjarri ka ndodhur pak minuta me pare ne qytetin bregdetar te Durrësit. Shtetasi 23 vjeçar me inicialet M.P ka mbetur i plagosur ne këmbe. Nuk dihen ende shkaqet e këtij atentati, por 23 vjecari ndodhet ne spital jashtë rrezikut per jetën. Policia ka mbërritur ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per identifikimin e autorit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë