Një persona ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në zonën e Oxhakut në Tiranë.

 

Burime bëjnë me dije se mes dy personave ka lindur një konflikt i çastit, i cili më pas ka degraduar në përdorimin e armëve të ftohta.

 

Njëri prej tyre është goditur me thikë. Ai është dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Autori është identifikuar dhe  po punohet për kapjen e tij.