Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Policia ka vënë në pranga 36-vjeçarin që tentoi të vriste me thikë një ditë më parë kunatin e tij. Policia njofton se autori ka dëmtuar dhe automjetin e kunatit. Shkak është bërë një konflikt për motive të dobëta.

 

Ndërkohë 65 vjeçari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Vlorës, për veprime të mëtejshme.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re