Skip to content

Plagosje me thikë në Sarandë, i lënduari dërgohet me urgjencë në spital, policia shpall në kërkim autorin

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sarandë/Informacion paraprak Më datë 21.05.022, në lagjen nr.1, Sarandë gjatë një konflikti për motive të dobta shtetasi D. G., ka goditur me mjet prerës shtetasin D. R., i cili ka marrë mjekim në spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën. Po punohet për kapjen e shtetasit D. G. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë