Travis Kelce mezi pret të shkojë jashtë shtetit për të mbështetur turneun botëror të shitur Eras të Taylor Swift.

Ylli i Kansas City Chiefs ka treguar tashmë mbështetjen e tij duke marrë pjesë në pesë nga shfaqjet e Swift në mbarë botën, duke treguar përkushtimin e tij si fansi i saj më i madh.
Kelce, tre herë kampione e Super Bowl, planifikon të marrë pjesë së shpejti në më shumë koncerte të Swift. Sipas një burimi të brendshëm, çifti, i cili filloi lidhjen e tyre verën e kaluar, kanë kaluar një “kohë të mrekullueshme në Evropë deri më tani”. Një burim i brendshëm, për Us Weekly, tha:

Ai dëshiron ta mbështesë atë sa më shumë që të mundet, kështu që ai do të [kthehet] nga SHBA-ja në Evropë derisa të ketë kohë. Atyre u pëlqen të bëjnë pazare antike dhe ajo po e ndihmon atë të zgjedhë disa gjëra për shtëpinë e tij të re në Kansas. Tani për tani, [Travis] mund të rregullojë orarin e tij për të qenë me [Taylor]” përpara sezonit 2024-2025 NFL.

A mund të bashkohet Kelce me Swift në Londër?

Kansas City Chiefs, të udhëhequr nga Kelce, do ta nisin sezonin e tyre me një ndeshje kundër Baltimore Ravens më 5 shtator në stadiumin Arrowhead. Kelce kishte përmendur më parë planet e tij për t’u bashkuar me Swift në turneun e saj. Ndërsa Kelce nuk specifikoi se cilat shfaqje do të marrë pjesë, ai theksoi performancat e Swift në Londër dhe Paris si ngjarje nuk mund të humbasësh.
Ndërkohë, ai vuri në dukje: Unë mendoj se ajo është tetë herë në Wembley. Është befasuese që ajo mund të bëjë kaq shumë shfaqje në një stadium dhe ta mbushë atë gjë. Dhe Londra është gjithmonë një qytet i mrekullueshëm dhe Parisi është një qytet i bukur dhe ajo do të jetë në të gjithë Evropën. Nuk do të ketë një shfaqje të keqe, ju premtoj këtë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re