Ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një sherri me thikë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit.

Nga sa raportohet ngjarja ka ndodhur pak para mesnate, në parkun Rinia, ku disa persona janë përleshur me njëri-tjetrin për motive banale.

Deri tani raportohet për një person të arrestuar për ngjarjen, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital dhe po mbahen nën kontrollin e mjekëve.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb