Skip to content

Pleqëria apo? Pse Biden ra nga biçikleta?

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti amerikan Joe Biden ka rënë nga biçikleta teksa po përpiqej të zbriste.

Sipas BBC, gjithçka ndodhi pas një udhëtimi pranë shtëpisë së tij në plazh në shtetin amerikan të Delaware.

Udhëheqësi 79-vjeçar amerikan u ngrit sërish në këmbë dhe vazhdoi të fliste me qytetarët.

Ai tha se nuk ishte lënduar, raporton Associated Press. Ai shtoi se këmba e tij ishte kapur në rripin e pedalit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë