Një 31-vjeçar, që po bënte një selfie në shoqërinë e miqve, në urën Garibaldi, në Romë, ka humbur ekuilibrin dhe ka përfunduar poshtë, në zonën e asfaltuar.

Sipas raportimeve, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, në zonën e Trastevere.

Mësohet se i riu është transportuar në gjendje të rëndë në spital dhe pritet t’i nënshtrohet një operacioni.

Versioni se 31-vjeçari humbi ekuilibrin teksa po bënte selfie dhe ra nga ura, është konfirmuar edhe nga karabinierët italianë, shkruajnë mediat e huaja.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb