Skip to content

Po ecnin paralelisht me makinën e Sadikaj, si u dëmtua mjeti ku udhëtonte një grua bashkë me fëmijën e mitur

  • 11/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një automjet tjeter tip Pasat është dëmtuar nga shpërthimi i fuqishëm që ndodhi mesditën e sotme pranë rrethrrotullimit të TEG.

Fax News mëson se në të udhëtonte një grua me femijen e mitur, në momentin kur ka ndodhur shpërthimi, por fatmirësisht ata kanë shpëtuar pa lëndime. Siç shihet nga pamjet automjeti eshtë care në disa vende nga ky shpërthim.

Shpërthimi ka qene teper i fortë, duke i thyer dhe xhamin automjetit që lëvizte paralel me mjetin Benz te viktimes Aleksandër Sadikaj. Ky i fundit humbi jetën si pasojë e plagëve të marra nga  shpërthimi me bombë i makinës së tij tip volsvagen.

 

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë