Skip to content

“Po ik o malok”, një fjalë goje shkaktoi vrasjen në mes të Tiranës, autori dhe viktima banonin në një lagje

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e ndodhur ditën e sotme në Tiranë pranë insitutit ‘Harry Fultz’ ku mbeti i vdekur 60 vjeçari Ilir Kapo dhe u arrestua autori Olgert Dhimitri.

Sipas inoformacineve të siguruara, bëhet me dije se ajo çfarë kishte sjellë vrasjen e rëndë të ndodhur mesditëën e sotme kishte qenë emërtimi “malok” të cilin 60 vjeçari e kishte bërë ndaj Olgert Dhimitrit.

Ky i fundit në gjaknxehtësi e sipër dhe në gjendje të dehur ka goditur me thikë viktimën me të cilin pak momente para ngjarjes së rëndë po pinte kafe.

Viktima dhe autori i ngjarjes, jetonin në të njëjtën lagje.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë