Kreu i qeverisë Edi Rama u pyet nga gazetarët nëse po sulmon Ilir Metën dhe LSI-në në sajë të taktikës së tij të mirëmenduar për të bashkëpunuar me Lulzim Bashën pas zgjedhjeve të 25 Prillit.

Rama:

Sa i takon pyetjes tjetër, nuk kam koment, nuk dua të humbas kohë me këto e lagu se lagu.

/faxweb