Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Londër ku një autobus që kishte dhe fëmijë brenda u përplas me pjesën e përparme të një dyqani elektroshtëpiakesh.

Sipas raportimit të policisë, përplasja mund të ishte fatale, ndërsa shoferi kishte mbetur i bllokuar për gjysëm ore bashkë me pasagjerët të cilët kishin marrë lëndime serioze.

Dëshmitarë okularë u shprehën se të rritur e fëmijë po qanin brenda autobusit dhe kishin mbetur të shtrirë në dysheme. “Po ulërisnin dhe po qanin me të madhe”-u shprehën ata.

(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re