Lidhur me vdekjen e 31 vjeçarit Ilvi Stameta, ka reaguar edhe i ati i këtij të fundit ku zbulon se djalin e tij e kishin arrestuar për vjedhjen e njëdere alumini.

Ndërsa ka hedhur akuza ndaj policisë së Kavajës, duke thënë se do t1% gjente shkakun e vdekjes së djalit të tij dhe se nuk besonte se ishte vetë vrarë.

“Polici qensh, Djalin e morën paradite e akuzuan për vjedhjen e një dere alumini. Nuk më kanë thënë asgjë, unë do ta gjej”, u shpreh babai i viktimës për mediat.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb