Kapen dy shqiptare të armatosur në kufi. Policia greke ka arrestuar në kufirin e gjelbër pranë Kosturit dy shtetas shqiptare 21 dhe 44-vjeç. Gjatë kontrollit personal, 21-vjecarit ju gjetën dhe sekuestruan 1 pistoletë, 8 fisheke ne nje mbajtese prej lekure, 2 krehera, 1 thike dhe 5.8 gram cannabis. Nderkohe 44-vjecarit i’u sekuestrua 16 gram cannabis sativa.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb