Policia zbulon ‘shtëpi bari’ në Shkodër, sekuestrohen 2 mijë rrënjë hashash. Gjysma gati për treg, në pranga 8 persona

hashash.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në Bërdicë të Shkodrës mbrëmjen e djeshme policia ka zbuluar një laborator droge, ndërsa ka vënë në pranga 8 persona mes të cilëve 5 punonjës të OSHEE-së.
Sipas burimeve 2 punonjës janë arrestuar në kushtet e flagrancës, ndërsa 3 prej tyre janë shpallur në kërkim.
Pas kontrollit blutë kanë sekuestruar dhe 2 mijë rrënjë cannabis sativa, gjysma prej të cilave ishin bërë gati për treg.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë