Home SHQIPERIA Porositësit e vrasjeve/ Lihen në burg vëllezërit Beqiraj dhe 10 të tjerë

Porositësit e vrasjeve/ Lihen në burg vëllezërit Beqiraj dhe 10 të tjerë

0
Porositësit e vrasjeve/ Lihen në burg vëllezërit Beqiraj dhe 10 të tjerë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Jepen masat e sigurise per 14 personat e arrestuar pak dite me pare ne kuader te operacionit ” Porositesit”.

12 nga te arrestuarit jane ne burg, mes te cileve edhe vellezerir Indrit dhe Gentian Beqiraj.

Ata jane personazhet qe ne fakt rrefyen veprimtarine kriminale te të arrestuarve dhe perfshirjen e tyre ne disa ngjarje te renda.

Ne mesin e personave qe jane lene ne burg është edhe efektivi i policise se burgjeve Flamur Bejko qe besohet se ka nje rol paresor ne grup.

I vetmi qe eshte lene i lire është shtetasi Fatjon Hajdari.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë