Lapsuset e kreut të PD, Lulzim Basha janë shoqëruar gjithmonë me humor nga Partia Socialiste, ndaj s’kishte si të ndodhte ndryshe edhe ditën e sotme.

Në një konferencë me gazetarët,Lulzim Basha ka ngatërruar fjalët dhe kjo ka bërë që ky moment të bëhet viral në rrjet.

Këtë video e ka shpërndarë edhe Edi Rama, i cili ia kujton gjithmone Bashës lapsuset e tij.

“Praaapë sot?! O ti mos vde ksh kurrë kurrë”, shkruan Rama krah videos, duke e shoqëruar edhe me disa “emoji” duke qeshur.

 

View this post on Instagram

 

Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on