Home SHQIPERIA Pranga trafikantit të drogës në Tepelenë

Pranga trafikantit të drogës në Tepelenë

0

Policia e Tepelenës sekuestroi këtë të premte 64 kg kanabis sativa, ndërsa arrestoi një 50 vjeçar.
 
Në prangat e policisë ra Muharrem Mino. Kontrolli në banesën e Minos në fshatin Kurtëz të Memaliajt erdhi pas informacioneve se 50 vjecari posedonte lëndë narkotike.
 
Pas kontrollit, uniformat blu gjetën dhe sekuestruan lëndën narkotike të ndarë në disa pako.