Skip to content

Presidenti i ri/ Maxhoranca dhe opozita ulen sot në tryezë para kamerave

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Opozita dhe maxhoranca do të ulen sot për të biseduar për presidentin e ri.

 

Bisedimet do të nisin në orën 10:00 në Kryesinë e Kuvendit dhe do të janë në prani të kamerave.  Kujtojmë se raundi i parë dështoi pa asnjë emër të propozuar, ndërsa pritet që sot në tryezë të hidhen kandidatët e mundshëm për postin e presidentit.

 

Që takimi i sotëm të jetë para kamerave u dakordësua dje mes Enkelejd Alibeaj dhe grupit negociator socialist Taulant Balla, Damian Gjiknuri dhe Elisa Spiropali.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë