Skip to content

Presidenti i ri/ Reagon Sekretari i PD: Rama sot më i pushtetshëm se Ramiz Alia

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sekretari për Emigracionin dhe Diasporën, Indrit Hoxha reagoi pas betimit të Presidentit të ri Bajram Begaj në Kuvend.

 

Hoxha thotë se Rama sot është më i pushtetshëm se Ramiz Alia.

 

 

Tashme zyrtarisht Edi Rama ka me shume kontroll dhe pushtet sesa kishte Ramiz Alia diktatori fundit i Shqiperise. #shqiperianerrezik

Rama kontrollon sot totalisht keshillat bashkiak,bashkite e vendit,parlamentin dhe presidencen #mosthuajçmeduhetmua

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë