Krerët e shtetit të Kosovës kanë reaguar pas tërmetit që tronditi qytetin turk Izmir, duke u solidarizuar me popullin dhe shtetin e Turqisë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re