Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me një citim të Gjergj Fishtës i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama.

“Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija.” At Gjergj Fishta”, shkruan Basha në Tëitter.

“Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija.” At Gjergj Fishta

— Lulzim Basha (@lulzimbasha_al) December 30, 2021

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re