Probleme me tretjen? Atëherë duhet të përdorni Menten.

Mentja është plot me vaj mentol, një anti-spasmodik që ndihmon në qetësimin e muskujve të traktit tretës.

Kjo ndihmon në reduktimin e numrit të spazmave nga të cilat vuani në traktin gastrointestinal, fshikëzën e tëmthit dhe kanalet biliare.

Mentja përmban kaq shumë përbërje që ndihmon të kaloni ushqimin shpejt dhe me lehtësi. Gjithashtu ju ndihmon dhe në reduktimin e gazrave të padëshirueshëm.
/shkollaeshendetit.com

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re