Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Avioni “Wizz Air”, i linjës Pescara-Tirana ka shfaqur probleme ditën e sotme.

-1200-630-wizz-air-240914-1654239560

Disa qytetarë kanë thënë për “BalkanWeb” se janë të shqetësuar pasi avioni nuk është ulur në Rinas.

Pas gati dy orësh në ajër, ai është kthter në Brindisi të Italisë.

Pasagjerët nuk kanë marrë asnjë shpejgim se çfarë do të ndodhë me ta dhe nëse avioni do të niset sërish apo jo.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re