Skip to content

Probleme teknike/ Trageti Durrës-Bari anulon lundrimin, pasagjerët do të rimbursohen

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Trageti i linjës Durrës-Bari dhe anasjelltas ka anuluar lundrimin ditën e sotme për shkak të një problemi teknik.

 

Në një njoftim, porti bën me dije se pasagjerët që kishin marrë biletat për këtë lundrim do të rimbursohen 100% ose do të përdorin një nga tragetet e tjerë që udhëtojnë gjatë ditës së sotme drejt Italisë.

 

‼️Njoftim‼️

🔴 Njëri prej trageteve Adria Ferries anulon lundrimin

Trageti “AF FRANCESCA” ka anuluar lundrimet e planifikuara për ditën e sotme nga Bari-Durrës(13:00) dhe Durrësi-Bari (ora 23:00) për shkak të avarisë që ka pësuar në Portin e Barit.

Njoftojmë pasagjerët se do kenë të drejtën e rimbursimit të plotë të biletës ose do mund ta zëvendësojnë atë me një nga tragetet e tjera Adria Ferries që është në linjë ditën e sotme.

#Faleminderit_për_mirëkuptimin!

#Autoriteti_Portual_Durrës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë