Skip to content

Projekti rus: nxjerrje nga Haga të dyshes famëkeqe

  • 14/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një besnik i Putinit ka dhënë të tjera sinjale të frikshme të asaj se ku shkojnë synimet e Moskës me nisjen e agresionit ndaj Ukrainës. Ukraina është nisja, por fundi është shumë më tepër, sipas planeve të Putinit. “Dy heronj të popullit vëlla serb dhe dy shokët e mi, Profesor Radovan Karaxhiç , ish-udhëheqës i […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë